Výhra lístků na SuperStar od blog.cz

7. června 2018 v 15:51
Ahoj!
Vítám tě u nového článku na blogu nejvicstylova.blog.cz.
Ráda bych ti povyprávěla jak probíhal můj den, díky výhře soutěže "Jsi moje superstar",kterou pořádal blog.cz

Asi bych lhala, kdybych říkala, že jsem nikdy předtím nic nevyhrála. Ale v kategorii "volný vstup" to bylo vážně poprvé.
Ještě, než vám začnu popisovat moje pocity štěstí a jak to vůbec probíhalo, tak touhle cestou bych vám strašně chtěla poděkovat za to, že jste pro můj článek hlasovali. Hodně to pro mě znamená a tohle můžete brát jako odměnu pro vás😊
Na superstar koukám už nějaký ten pátek určitě. Doteď si pamatuju, jak jsme byli hvězdami tříd, když jsme si stoupli na lavici a zpívali písně "Příběh nekončí", nebo "Nevzdávám". Ano. Teď už to neprožívám tolik jako dřív. Ale tohle je úplně něco jinýho. Vidět tohle všechno na živo?!
Strašně jsem se těšila, jakoby to mělo být něco velkého...
Tato fotka, jako ostatní z tohohle článku je autorská


Ze začátku bych chtěla říct, že komunikace s blog.cz byla naprosto příšerná, ale na poslední chvíli se ozvali a já jsem mohla jít si užít parádní večer v životě 😊

Vydali jsme se s moji ségrou z našeho městečka do Prahy už v půl čtvrtý. Dorazili jsme ale až kolem půl šestý do Holešovic. Jelikož náš autobus měl zpoždění jako kráva, nestihli jsme autobus, kterej nás měl vyhodit skoro před atelierem, kde se superstar natáčí.

Jelikož jsem už měla nervy za dosavadní události, omylem jsem dotáhla ségru do metra, který jelo na opačnou stranu. Naštěstí jsem si to hned po dvou zastávkách uvědomila a hned jsme vystoupili a přesedli na to správné.

Po ještě pár dalších komplikacích jsme konečně na Smíchově nastoupili do autobusu, kterej jel přímo na Barrandov.

Vůbec jsem netušila jak a kam se pak vůbec jede. V tu chvíli mi to bylo nějak jedno. Sedla jsem si a najednou jsem slyšela nějakou holčinu, jak se ptá svojí kamarádky: "Hele Mončo, myslíš si, že všichni tohle lidi jedou na SuperStar?" . Hned se mi rozjasnili oči a zeptala jsem se tý holky, jestli ji nevadí, když půjdeme za ni, že to tam vůbec neznáme a jestli si mají lístky vyzvednout taky v tv Nova. Odpověděla, že ji to nevadí a že ano.
Budova TV Novy byla od samotné SuperStar docela daleko. Ikdyz byli všude značky, byla bych schopná se tam ztratit:D

Začala jsem ji důvěřovat a celou cestu jsme ji se ségrou "pronásledovali" až jsme došli k davu, kde slečny rozdávali Cocacoličky a KitKatky s příchutí burákového másla.
Měli tam nějaké papíry se jmény hostů (lidí, kteří si lístek koupili přes internet) a jaksi mi docházelo, že naše lístky budou úplně někde jinde.
Tak jsme se tím davem museli prorvat zpátky a najít budovu TV Novy. Paní na recepci byla neskutečně příjemná.
Na obálce bylo samozřejmě moje reálné příjmení

Tak jsme se vraceli zpatky k davu a cestou potkali Jakuba Pružinskýho (jednoho ze soutěžích). Šlo strašně vidět, jak tu slávu prožíval. 1000x ho volali do kostymérny a on chtěl být s fans.
Tak jeho poslední fotka byla se mnou a odešel. Řada malých dětí byla naštvaná, tak jsem jim ukázala fakáče a šťastná šla dál.
Konečně jsem dorazila zpátky k davu a všechny děti předběhla:D
První šla rodina soutěžících a potom šli lidé s lístky classic/vip (ti, kteří je vyhráli/dostali od pořadatelů, sponzorů...) a nakonec chudáčci lidi, kteří za to museli ještě platit. U vchodu jsme dostali ještě jednu KitKat a mohli jsme jít dál.

Když jsme tam dorazili, svítilo mi to obrovský logo do obličeje. Upřímně? Představovala jsem si to tam i dost větší. Stage byla obrovská, ale asi pouhých 5 řad na sezení. V televizi to vypadalo opravdu větší.
Nepřiblížená fotka. Vážně tam je takovej dobrej výhled:-)
Na lavičkách byli napsané firmy a každý si sedal tam, odkud lístky dostal. Já jenom koukala jak splašená klisna. Poradatelky a se mě zeptali, od kud je mám já. Když jsem jim řekla, že od blog.cz, vůbec nevěděli co to je. To mě docela pobavilo a nakonec jsme se ségrou zůstali pod Novou.

Měla jsem děsnou radost, že každou chvíli se odehraje před mojema očima něco, co jsem měla doteď možnost vidět pouze v televizi. Tak jsem si udělala 17538 selfíček a zamachrovala na svých sociálních sítích.

Kolem půl osmé natáčeli shoot do televizních novin a chvilku potom přišel Matěj Rupert si sednout do poroty. Člověk by si řekl, že jsme tam museli zhnít a čekat ještě téměř hodinu, než to všechno začne. Ale když jste tam poprvé, tak i ta hodina vám uteče jakoby nic. Za chvíli se začali scházet ostatní porotci a soutěžící.
Těsně před začátkem vystoupení
Anižby jsem to nějak zaregistrovala, byl začátek MOJÍ SUPERSTAR NAŽIVO😊😊.
Co se odehrávalo na stage, vám nějak asi popisovat nemusím, protože kdo se na Superstar kouká, tak ví co tam bylo a kdo ne, tak by mě stejně nepochopil.

Ale musí se nechat, že jsem si vždycky myslela, že postlesky jsou upřímný. I to zvedání z místa. Neříkám, že bych sama od sebe netleskala jako blázen a nestoupla si, jak bych byla dojatá. .. ale, že to divákům bude někdo diktovat.. to jsem nečekala.

Zajímavý taky byli pauzy (v telce reklamy). Chodil na stage takovej chlápek, kterej má vyplnit to trapný ticho kolem a udělal pěveckou soutěž o čtyři mikrofóny. Každej podepsanej jedním z porotců a tím pádem nesl i jeho jméno (ten s podpisem od Bena - Benofón, od Pala - Palofón.....)

Nechci si nějak hrát s mojim egem a vážně si o sobě myslím, že dokážu být v některých situacích dost krutej schowman a tak jsem to chtěla zkusit. Ne, že bych přímo zpívala, ale udělala bych to vlastní formou. Hned jsem si to v hlavě připravila. Ale tak chápu, malý děti měli přednost.

Také porotci chodili k divákům a my měli jedinečnou možnost si s nema udělat fotku, nebo od nich získat podpis (mám od všech, až na Katku )

Skoro na konci celého představení, kdy pomalu docházelo k tomu, kdy se určí kdo projde do dalšího kola a kdo ne, tak se Pružinskýmu udělalo špatně od nervů. Nešlo se ani na něj koukat, jak se chudák trápil. "Ten to neunese, až vypadne", říkala jsem si... ale unesl to docela fajn.

Další věc, co mě na Superstar docela mrzela byla ta, že mám takový pocit, že nejde vůbec o nějaký sms. Skoro od začátku soutěže Mareš říkal, že další kolo se bude skládat pouze z holek. Tím by si neměl být, tak jistej, kdyby o tom rozhodovali diváci, ne?

Po skončení jsem doufala, že bych si mohla udělat fotku s Terkou Maškovou a Péťou Borkovcem, nebo Eliškou Ruskovou. K nám bohužel přišla jenom Eliška a tak mám fotku alespoň s ní:-)

Jsem straně ráda, že jsem mohla být součástí něčeho takovýho a že jsem ty lístky vyhrála zrovna já. Všem strašně moc děkuju a přeju hodně štěstí v soutěžích, které pro vás budou znamenat tolik, jako pro mě ta, o vstup na živé vysílání SuperStar❤❤
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K. K. | E-mail | Web | 7. června 2018 v 18:18 | Reagovat

No vidíš to, tak ses dočkala. Mě se ozvali tak pozdě, že už jsem měla vlastní program. :-D

2 nejvicstylova nejvicstylova | Web | 7. června 2018 v 19:34 | Reagovat

[1]: Mě se ozvali asi 22hod před akcí😂😂 takže jsem tomu taky nedávala moc naděje 😁 ale nakonec všechno dobře dopadlo😊

3 Lux Lux | Web | 7. června 2018 v 20:25 | Reagovat

Hlavně, že sis to užila :)
Zaujalo mě, žes netušila, že se divákům říká, kdy tleskat, ječet, atd. Je to běžná s známá praxe, dokonce jsem někde viděla inzerát, který nabízel práci jako ,,tleskač" v publiku...

4 lissy-paolohn lissy-paolohn | E-mail | Web | 8. června 2018 v 12:59 | Reagovat

Gratuluju ti k výhře a k tomu, že sis tu výhru užila. :-)

Každopádně (a teď to nemyslím nijak závistivě), ten článek na mě působí dost rozporuplně a trochu falešně. Jakože máš na jednustranu radost a děkuješ všem, že pro tebe hlasovali, že to pro tebe moc znamená a tak. A na druhou stranu působíš v tom článku dost povýšeně. Což vlastně shazuje místa, kde se snažíš dělat ze sebe srandu a kde děkuješ. Chtělo by to vyškrtat pár vět, které vůbec nejsou podstatné a jen to kazí.

No, třeba jsi to tak nemyslela, jen to tak vyznělo. Ale víš co? Ono je docela podstatné, jak to vyzní.  

Přeju ti hodně štěstí do dalších soutěží, třeba se do superstar ještě podíváš. :-)

5 Kitty Kitty | E-mail | Web | 8. června 2018 v 13:22 | Reagovat

Za zkušenost ti to určitě stálo a čtenářům jsi dodala autentické zážitky...
Zařazuji tě do Výběru TT a děkuji :-)

6 mixbox mixbox | Web | 8. června 2018 v 14:03 | Reagovat

Tak to musel být ohromný zážitek.
Nejnapínavější bude superstar nyní v  neděli, kde už se dozvíme, kdo bude star
2018!!
PS: Já bych se chtěla vyfotit s Palo Haberem ;-)  :-)

7 nejvicstylova nejvicstylova | Web | 8. června 2018 v 19:57 | Reagovat

[3]: Opravdu jsem to neviděla. V ten den jsem byla na prvním žuvxm přenose vůbec:3 Vážně profifanda? Tak do toho bych šla! Jsem na takový věci profík:D.

[4]: Mockrát děkujuuu❤❤
Fakt?:) tak to mi napiš, co ti přijde povýšené.. já tam nic takového nevidím.. ale jak říkáš ty, každý se na to kouká jinak😊

[5]: Já děkuju, že se ti článek líbí ❤😘

[6]: Joo to byl!:3
Tyjo.  Já a budu koukat na 100%. Snad Terka vyhraje! Komu vůbec fandíš ty?:)
Palo mi přijde te všech porotců až na Matěje nejmíň arogantní. Snad budeš mít to štěstí 🍀😘

8 Víla Víla | Web | 11. června 2018 v 23:17 | Reagovat

[4]: Taky mi to přijde úplně stejně rozpolceně.

[7]: Víš co zní povýšeně pro mě? Věty jako: "...chudáčci lidi, kteří za to museli ještě platit..." "...Řada malých dětí byla naštvaná, tak jsem jim ukázala fakáče a šťastná šla dál..." a podobně.

Ale jinak ti taky samozřejmě gratuluji a přeji, abys vyhrávala i další soutěže a navštěvovala víc takových 'akcí', ať máš s čím srovnávat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama